CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

24 Eylül 2008 Çarşamba

tuba.

kontrbas, tuba, cümbüş, saksafon çok seviyorum. vallahi o kadar çok seviyorum ki bi tanesini çok güzel çalabilip, bi insana serenat yapmayı çok isterdim. heralde en çok istediğim kontrbasla serenat olurdu. o diil de, life with louie vardı ya, afacan luyi. fox tv, daha sora jetix, şimdi de en son cine5 te gördüm. orda tubayla sevdiği kıza serenat yapıyodu ooo cenni bebeyimsin diye :) tuba en güzeli bence. yada tuuba.

o diil de secondary olarak bişey yazmak istedim.bugün mavi'ye gittim cydar ilen, okuldan sora. laci'ye uzun uzun baktım. adı keyif restoran şu anda. ama çok güzel olur gerçekten. her bokunu inceledim. bi de mavi'de patates kızartması nı mutlaka denemelisiniz.ev patatesi gibi, anne patatesi.


Steve Miller Band - Serenade.mp3 -

5 cokguzel bir sayidir.:

bi sandalye çek ve otur. dedi ki...

saydıklarının hepsini çalmayı denemişti o bölümde luyi insanı. ceni hanımkızımızın evinin civarında oturanlardan yediği küfürlere bakacak olursak hiçbirini de çalamamıştı (:

yalnız bu patates mevzusu her yerin kanayan yarası. ketçap konusuna hiç girmek dahi istemiyorum.

tyler dördın dedi ki...

:) hakkaten böyle ışıklar yanıyodu arka arkaya, ceninin komşuları.

bu mavinin patatesini gerçekten deneyin. ev patatesi işte, tatlı patates çok güzel. hayatımda yediğim en güzel patates, elma patatesin gönlümdeki tahtını kaptı. annemin patatesi de böyle :)

bi sandalye çek ve otur. dedi ki...

luyinin annesinin tatlı patatesi gibiyse güzeldir tabi (: evet, deneyelim. şahsen pi'ninkiler de güzel.

dide dedi ki...

sizin yüzünüzden geçen akşam akşam patetes yapmıştım. artık bu patates muhabbeti sona ermeli :)

Mellö dedi ki...

O zaman hozecim,veykap veykap,veykap en luk erand yu.