CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

28 Eylül 2009 Pazartesi

müzikalleştiremediklerisindemizsinmisinizjgkf?

olm bi onceki yazı 200. yazıymıs kimse uyarmıyo. hayır boşa gitti ona üzülüyom. neyse. kısmet 250 ye. son birkaç gündür evanescence a flaşbek yaptım. vallaha. haunted olsun bring me to life olsun, everybodys fool olsun efendime söyliyim whisper. olm vallaha güzel lan kötü diil. zamanında dinlemişiz fena olmamış yani. arada sırada öyle flaşbek lazım. ratm vardı bi zamanlar. ooo. nası unuttum onu. en yakın zamanda dinleyeyim.


itiraf ediyorum, serdar ortaç'ın hadi çal giderken kapımı nefes aldığım süre seninim şarkısını çok seviyorum. sözünü de yanlış yazdıysam tam rezillik. ama anlaşıldı bence şarkı. güzel değil mi melodisi olsun ritmi olsun. bence güzel. hayır gidip elin çingene müziğini dinliyoruz, bakıyorum shantel'de, gogol bordello'da, goran bregovic'de hepinizin elleri havada. e serdara da elimizi havaya kaldırsak çok mu. o da bizim çingenemiz bi nevi. hayranı olmasak da arada bir sevmeliyiz, suyunu vermeliyiz. haksızsam haksızsın diyin. ama çok sert de demeyin. ya da en iyisi bişey demeyin mazur görün. :)

okul başladı. güzeldi. hep güzel insanlar çıktı bugün karşıma özlemişim arkadaş olsun dostlar olsun platonikler olsun. hep böyle olsun inşalla. jslgkjsh :) hayır bi de noldu, sabahın köründe kalkayım 8.30-11.30 mat dersi. lan ilk gün falan dedim matematiksel şeyler sonuçta dedim kendimi doldurdum gittim. hoca kitap ismi falan verdi vizeyi finali söyledi konuları söyledi, bi de salak salak bişiler dedi geyik gibi ama biraz da sıçtı sonra toplayamadı zaten hiç. baktı olmıcak terse gidiyo, öhkm hadi bi ara verelim çocuklar dedi saat 9.10 sularında. dedi ki 15 dakka olsun ara 25te herkes burda yoklama alcam. gittik aysti içtik sigara içtik geldik, karı yok ortada. bekle babam bekle babam gelen giden yok. ikinci sigaraya falan çıktık hala yok kimse. saat 10'da sınıftan eaaaa sikerin hocasını, düştü ders olm düşmediyse bile düşer ortak tepkisi yükseldi evlere dağıldık. hadi evlere dağılalım lafını da çok seviyorum, mümkün olduğunca sık kullanıyorum, bu da başka bi konu. neyse sonuç olarak mal gibi sabahın köründe geyik yapmaya gittik. bu. yarın da sabah. öf.

au revoir.

-artık başka bi dilde bunu söylemek istiyorum. gerçi ispanyolca olsun italyanca olsun fransızca almanca ingilizce hepsini biliyom. ama başka bi dilde söylesem artık ya. gerçi en karizmatiği de au revoir. kimse inkar etmesin.

1 cokguzel bir sayidir.:

Claire De Lune dedi ki...

geçende de aynı flaşbeki ben yaptım evanısıns. güzeldi böyle hatunun sesini iyi yapmışlar bilgisayar falan reelde nası sıçtığını hepimiz biliyorz asdfgh onu farkettim işte neyse ama hoş şeyler bunlar :D