CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

17 Şubat 2009 Salı

kris.

- kriskornel uzamış saçlarıyla ve elektronik müziğe atılımıyla aramıza hoşgelmiş. elektronik lan. çok güzel olmuş, hep yapsın. konsept değiştirmenin vakti geldi zaten. saçlarını bi yıka yalnız kriscim. hoş pis mis demeden yer seni bayan arkadaşlarımız ama sen yıka sosyal hijyen(?) için.sesime gelin demiyor da ne diyor bu adam. lan kris.

- personal jesus'un marilyn manson versiyonunu dinlerken, metroda yürüyen merdivenleri beklemeyip ta en aşşaadan taksimmeydan a kadar manuel çıktım. öyle bi şarkı, öyle bi gaz. sırt çantalı, kapşonlu bi adam. sanırsın hırsız. ya da city bilmem ne. çatıdan çatıya uçuyolar kaçıyolar ya onlardan. varya onu çok yapmak istiyorum da baya çalışmak lazımmış, zor.
personal jesus demişken, hilary duff "reach out and touch me" diyerek bok etmiş şarkıyı, dinleyin, şahit olun. kaşar mıdır nedir anlamadım. seksen tane badigardla dolaşırsan çarşıda pazarda bi de ecnebi memlekette herkes öyle şarkı söyler. gel bakiyim istiklalde söyle de görelim. azman gençlerimizle hep birlikte söylersiniz.

2 cokguzel bir sayidir.:

devotee dedi ki...

Isterse Jim Morrison mezardan cikip coverlasin, orijinali bin basar bence her sekline.

tyler dördın dedi ki...

hee. orjinali en güzeli gibi geliyo. ama bazen marilyn manson da canım çekiyor yahu. kimin çekmez.